17. Międzynarodowy Wyścig Kolarski
"Memoriał Henryka Łasaka"

8 sierpnia w Suchej Beskidzkiej obchodzić będziemy prawdziwe kolarskie święto - 17. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka". Tegoroczna trasa wyścigu będzie miała długość 165,9 km i przebiegać będzie przez malownicze tereny gmin Sucha Beskidzka, Zembrzyce i Stryszawa.

           


Start i meta usytuowane są tradycyjnie na suskim Rynku. Wśród wielu wyścigów kolarskich w Polsce, organizowany w naszym mieście Memoriał jest jednym z najtrudniejszych jednodniowych klasyków, dlatego też Międzynarodowa Unia Kolarska nadała mu klasę 1.2.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta oraz gości do licznego udziału w tym kolarskim święcie i zachęcamy do gorącego kibicowania kolarzom zarówno na suskim Rynku, jak i na trasie wyścigu. Start z Rynku w Suchej Beskidzkiej planowany jest na godzinę 12.00, a pierwsi zawodnicy spodziewani są na mecie około godziny 16.30.Udział w tegorocznej edycji zapowiedziały liczne ekipy krajowe i zagraniczne. W tym dniu gościć będziemy w Suchej Beskidzkiej również wychowanków trenera - mistrzów świata i medalistów olimpijskich w jeździe drużynowej i indywidualnej, a także wielu sympatyków kolarstwa.

Wszystkich, którzy będą oczekiwać na pojawienie się zawodników na mecie wyścigu, zapraszamy do wspólnej zabawy na Rynku w Suchej Beskidzkiej. Czas umilać będą występy Kapeli Mała Ziemia Suska, Miejskiej Orkiestry Dętej, a wszyscy chętni będą się mogli przyłączyć do energetycznej zumby, którą poprowadzą trenerki z NortFit.

Poza tym zaplanowanych jest wiele atrakcji dla dzieci: malowanie buziek, quizy i konkursy. Ponadto zapraszamy do udziału w Festynie Strażackim, podczas którego druhowie z OSP Sucha Beskidzka - Miasto uraczą nas specjałami kuchni polowej. Na swoje stoisko zaprasza również Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Będzie tu można uzyskać porady na temat prowadzenia działalności gospodarczej, finansów, dotacji oraz wszystkiego, co związane jest z przedsiębiorczością.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

IMPREZA DOFINANSOWANA ZE ŚRDOKÓW MSiT

Wyniki Memoriału Henryka Łasaka

ArtVivat
Zielone Szkoły w Sierakowie


   
   © benix